Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Plot CreaZen chrání sídlo VBS

plot creazen vbsItalský distributor stavebních produktů a nářadí si vybral CreaZen panely z řady produktů Betafence, aby chránily jeho sklad v Salernu. Oplocení také zahrnuje vchody a brány Robusta.

VBS je italská firma sídlící ve městě Salerno. Tam také řídí svůj sklad na pozemku o rozměrů 12,000 metrů čtverečních, kde distributor skladuje své nabízené produkty. Firma dodává materiály pro sektor kovovýroby, stavebnímu a strojírenskému průmyslu a pro zahradkářství a agrokulturu.

Betafence: Partnerské Eshopy

Sortiment Betafence můžete zakoupit také v těchto internetových obchodech:

Ploty-sita.cz

plotysita baner

PLOTmarket.cz

Ploty - obchod.cz
Poplastované ploty.cz
Oploceni.cz

Aleszavrel.cz

Nylofor City - nové řešení od Betafence

plot nylofor cityNa začátku roku jsme představili Nylofor City panely na oplocení. Tento produkt je ideální na ochranu městských oblastí.

Nylofor City je další model z populární nabídky produktů Nylofor. Je typický jednoduchým, moderním vzhledem, který splyne s pozemkem nebo nemovitostí, kterou chcete chránit.

Ploty Decofor jsou dostupné ve verzi Recto

plot decofor rectoNabídka Betafence nyní uvádí další verzi dekorativních panelů Decofor. Model Recto je typický svým plochým tvarem horní části produktu.

Systém oplocení Decofor byl navržen pro ty, kteří si cení nejen bezpečnost ale i eleganci a dekorativní vlastnosti každého elementu jejich domu a jejich pozemku. Úhledná a elegantní struktura se zakřiveným zakončením Arco byla vřele uvítána od individuálních uživatelů ale také v městských oblastech, jako jsou například parky.

PetraZen: Nová gabionová stěna od Betafence

gabiony petrazen stavbaTrvanlivá, multifunkční a dobře vypadající, toto jsou vlastnosti naší nové PetraZen gabionové stěny.

Víme, že Zenturo gabionové stěny jsou populární a proto jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku a připravili jsme zcela nový produkt, který se jmenuje PetraZen. PetraZen je odpovědí na potřeby zákazníků, kteří hledají harmonii designu a pohodlí, a také pro ty, kteří si cení soukromí a bezpečnost.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.