Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Královská zbrojnice vybavená oplocením Terrablock

plot terrablockBetafence ochraňuje Královské muzeum zbraní ve Velké Británii 

Královské muzeum zbraní v Anglickém městě Leeds, jedno z největších muzeí zbraní na světě, nasbíralo více než 45,000 exponátů: zbraně, zbrojní průmysl, vojenské vybavení a uniformy z každé doby a každé části světa, je chráněno systémem Terrablock XL. Rozhodnutí poskytnout takto pokročilou technologii bylo učiněno kvůli zvýšenému riziku teroristických útoků.

Ploty pro továrny a dílny

nylofor 3d oploceniKvůli jejich povaze, pozemky továren a dílen vyžadují adekvátní správné zabezpečení a ochranu proti vstupu neautorizovaných osob. Vysoký level zabezpečení pro právě takové oblasti je garantován systémy Nylofor 2D a Nylofor 3D.

Kdy postavit permanentní oplocení

mobilne oploceniPodle použitelných ustanovení zákonů o stavbách, staveniště musí být vhodně ochráněno. Pokud tento pozemek ještě nebyl ohrazený, měli byste zvážit použití dočasného oplocení a odložit stavbu permanentního oplocení.

Stavba domu vyžaduje obrovské náklady a může se vám zdát, že montáž dočasného oplocení je zbytečná ztráta peněz. Nicméně, takové řešení, hlavně v souvislosti s výdaji vám poskytne mnoho výhod.

BETAFENCE OCENĚNÁ JAKO NEJLEPŠÍ FIRMA S OPLOCENÍM:

BUILD Award Betafence 2017S potěšením oznamujeme, že skupina Betafence Group získala ocenění BUILD Awards za celosvětově nejlepší firmu s oplocením a bezpečnostními systémy 2017.

S devíti výrobními halami, 30 odděleními a agenturami prodeje a lokální přítomností ve 100 zemích celého světa, globální funkčnost Betafence je založena na jediném ale důležitém přístupu: Zajišťovať na čem záleží.

Alternativa kovaného plotu: Zenturo, CreaZen, Horizen, panely Decofor

oploceni horizenKované ploty jsou velmi atraktivní a přidají na velkoleposti klasických nemovitostí. Naneštěstí, jejich instalace na malých pozemcích může vytvořit příliš ohromující a výrazný efekt. Je tu však alternativa.

Malé nemovitosti v klasickém stylu by měly mít dekorativní oplocení, které má mnohem lehčí vzhled jako kované oplocení. Náš systém Decofor je perfektní alternativou ke hrubým kovaným spojům kovaného plotu. Systém Decofor má design klasicismu a navíc i lehkou inovativní strukturu, což jej činí perfektním pro malé oblasti.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.