Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Horizontální nebo vertikální plot?

horizen plotAby se váš plot hodil k vašemu domu, je dobré porovnat jejich společné rysy.

Přirozeně, můžete jít přímo do obchodu a koupit si oplocení, které se vám nejvíce líbí. Ale je velmi pravděpodobné, že nebudete plně spokojeni, když oplocení postavíte. Konečný výsledek oplocení a domu, může být úplně jiný, než jste očekávali.

Které barvy oplocení budou trendem roku 2018

trend oplotenie 2018Loni dominovaly odstíny šedé. Budou ploty vypadat stejně i v roce 2018? 

Antracit (tmavá šedá) se stala trendem před dvěma lety. Od té doby se její dominance na trhu zvyšovala. Vše nasvědčuje tomu, že se tento trend nezmění. Zejména kvůli tomu, že antracit se skvěle hodí k palisádovým plotům (jako například Horizon), kterých popularita narůstá. Tato barva začala dokonce nahrazovat tradiční zelenou barvu industriálních panelů (Nylofor) a svařovaného pletiva (Pantanet line).

Posuvné brány jsou in

brana kolejniceRozhodnutí vybrat si posuvnou bránu nezáleží pouze na nejnovějších trendech ale také na její pohodlném používání. Pohodlnost je klíčovým faktorem, zvláště když vaši bránu používáte několik krát denně. Navíc, pokud si vyberete posuvnou bránu patřící k typu vašeho systému oplocení, ve výsledku dostanete kompletní systém oplocení, který je konzistentní vizuálně ale i technologicky.

Gabiony chrání parky a hřiště

betafence gabionyGabiony, jedinečné tvary vyplněné kamenem, kterým nikdy nebudete lhostejný. Není divu, že se staly více než způsobem ochrany svahů a sesuvů půdy. Architekti si rychle uvědomili, že mají na dosah jedinečný nástroj na vytvoření prostoru a začali používat gabiony všude, kde se jim zdálo vhodné referovat přírodě atraktivním způsobem. Také na veřejných prostranstvích.

Ploty Betafence chrání dálnici A5 před divokými zvířaty

plot betafence zvierataKaždoročně více než 20,000 velkých divokých zvířat je zabitých auty, které jezdí přes německý stát Baden-Württemberg. Odteď bude bezpečnost zvířat a řidičů na dálnici A5 zajištěna systémem Betafence.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.