Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ SPOLEČNOSTI BETAFENCE A PRÆSIDIAD

Kdo jsou to PRÆSIDIAD?

Betafence je součástí skupiny značek PRÆSIDIAD. 

Síť světových organizací PRÆSIDIAD se specializuje na oplocení a kontrolu přístupu, jako i průmyslové pletivo šité na míru pro komerční a domácí koncové uživatele. Společnosti pod značkou PRÆSIDIAD provozují výrobní zařízení a specializovaná místa se zaměřením na řešení pro silovou ochranu, obranné systémy a plotové výrobky. 
My, jako součást PRÆSIDIAD, máme poslání chránit a jako součást našeho poslání jsme zavázáni chránit vaše osobní údaje a zabránit jejich zneužití.
Zásady a závazky zveřejněné pod názvem PRÆSIDIAD naznačují, jak my, ve skupině Betafence, budeme chránit osobní údaje, které s námi sdílíte, a nikdy vaše údaje nebudeme sdílet s třetími stranami.

Betafence kamenná gabionová stěna

betafence gabionyZahrada je často místem, kam přicházíte kvůli odpočinku a klidu. Není to však vždy možné. Štěkající psi, příliš aktivní sousedé s jejich sekačkami nebo vysokotlakými čističi, hluk z provozu... Betafence má pro vás efektivní řešení: kamenné gabiony jsou elegantní bariérou s výplněmi, které mohou být použity jako individuální řešení na tlumení hluku.

Nejlepší oplocení pro školu nebo školku

oplotenie skolkyBezpečnost dětí je vždy prioritou při takovýchto projektech. Je nejlepší použít spolehlivé a kvalitní řešení.

V moderním světě plném nejistoty a násilí je odpovědí: nejpravděpodobněji ano. I když ta nejdůležitější funkce ochrany oplocení bude dosažena ve školách, které se nacházejí v centrech měst a blízko rušných ulic. Na vesnicích a v malých městečkách, školky a školy byly postaveny podél hlavních cest. Děti by mohly při nepozornosti snadno vběhnout do cesty.

Permanentní nebo dočasné oplocení.

clony oploteniaChcete zajistit soukromí kolem vašeho domu nebo byste raději měli možnost si to později ještě rozmyslet?

Gabion vs. gabionová stěna?

betafence gabionyTato otázka může být pro mnohé lidi překvapením. Není to přece stejný produkt?

Je pravda, že tyto dva termíny se zaměnitelně používají v článcích a novinách. Ale v realitě se oba produkty liší v konstrukci a v rozsahu jejich aplikace.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.