Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Betafence přítomná na veletrhu CONSTRUMA 2010

27. ročník veletrhu construma byl letos organizován s mottem:"Ekologie od hlavy až k patě", podtrhujícím především problémy šetření energie a péče o životní prostředí, přírodních stavebních materiálů a technologických inovací.

p3180004_s

Betafence směřuje na veletrhy IBF

Tak jako v předešlém roce cestovala i v roce 2010 Betafence na veletrhy IBF v Brně autobusem, spolu s naším českým partnerem - společností "AZ Plotove".

P4210001_s

Betafence sociální program "Bezpečnost ve škole"

Motto Betafence zní: "Zajistit na čem záleží". A co (pro většinu z nás) může potřebovat více bezpečnosti než naše děti. Tato myšlenka byla základem pro představení letošního sociálního programu nazvaného "Bezpečnost ve škole".

LOGO3_mini

Nové oddělení Betafence v České Republice

Od začátku letošního roku začalo fungovat nové oddělení prodeje Betafence v hlavním městě Moravy - Brně. Je situováno v moderní budově blízko centra města, s pěkným zeleným okolím. Do pozice office manažera - nastoupila slečna Lucie Šíblová, která má zkušenosti s pracemi v kanceláři a prodejem.

P1130479_mini

CONSTRUMA 2009 - BUDAPEŠŤ


15. července 2009

28. Stavební veletrhy CONSTRUMA se konaly v období mezi 1. a 5. dubnem pod názvem: "Síla stavebnictví". Hlavním tématem byla ekologie a nejvíce propagovanými byly řešení revoluční úspory energie a technologie s využitím "zelené energie".

dscf4084
Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.