Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Společnost Betafence získala kontrakt na oplocení závodní trati Formule 1 v Indii

Společnost Betafence opět upevnila svou pozici světové jedničky v systémech oplocení, když získala kontrakt na dodání oplocení a systému kontroly přístupu pro zabezpečení prvního závodu Formule 1 GP, který proběhne 30. října v Indii na novém mezinárodním závodním okruhu Buddh.

Fencebook.cz

Ploty a oplocení společnosti Betafence v měsíci červnu vstoupily na nové komunikační medium - sociální sítě. Na stránce Fencebook.cz si můžete prohlédnout jak ploty Betafence žijí ve virtuálním světě bez omezení. Do fencebooku se ploty mohou jednoduše zaregistrovat, sdílet své emoce, statusy, fotografie, jednoduše si přidávat přátele a s nimi chatovat. Vy tak můžete pozorovat jaké ploty se nejlépe hodí pro Vaše potřeby. Fencebook slouží ke sdružování pouze těch nejexklusivnějších plotů.

Gabiony na Expo v Šanghaji

Expo v Šanghaji, které trvalo od 1. května do 31. října 2010, navštívilo více než 70 milionů lidí. Lidé především navštěvovali různé pavilóny, ale po hodinách strávených chůzí také přišel čas na trochu odpočinku. Pro ty, kteří chtějí odpočívat na čerstvém vzduchu pořadatelé veletrhu připravili inovativní lavice zkonstruované pomocí gabionů Betafence.Podél turistické cesty bylo položeno několik metrů svařovaných sítí a koše byly naplněny kameny různých vzorů. V okolí byla vysazena spousta pestrobarevných květin a různých rostlin.

Securifor kolem přístavu Durban

Přístav Durban je nejvytíženější přístav v Jižní Africe, byl otevřen v roce 1840 a dodnes zajišťuje celosvětovou distribuci největšího množství jihoafrického zboží. Během posledních desetiletí neustále roste jakož i rozvoj jeho kapacity a infrastruktury. Jednou z investic v roce 2010 byla kompletní rekonstrukce ochranného perimetru Durbanského přístavu.

Nové typy Zenturo

Začněme třeba se Zenturo Super panelem. Ty jsou vyrobeny ze stejného pozinkovaného drátu jako Zenturo panel (horizontální: 4,15 mm, vertikální: 5,00 mm), vytváří však oka pouze ve 2 rozměry: 100 x 50 a 50 x 50 mm. Panel je stejné šířky (2005 mm), ale to je k dispozici pouze ve 2 výškách: 1705 mm a 2005 mm a v jedné barvě: antracitová BF7016M. Přesto lze všechny běžné výplně panelů Zenturo použít také pro Zenturo Super: pixely, pásky Flexo a Perfo.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.