Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Moderní brány Fortinet

Nové brány Fortinet garantují:

  • Vysokou tuhost- křídla bran jsou založena na systému čtvercových profilů a jsou vyplněna svařovanou sítí Fortinet z drátu o průměru 3,00 mm

  • Elegantní a moderní vzhled - panty a kliky byly speciálně navrženy v oceli černé barvy, aby podtrhly současný vzhled bran

  • Odolnost proti korozi- pozinkovaný a lakovaný poliester (v zelené a černé barvě) zajistí dlouholetou ochranu bran bez nutnosti pravidelné údržby

  • Snadnou a rychlou montáž- je možné instalovat brány do betonu, nebo - s využitím pozičních stupátek - také do dlažby

Vysoká kvalita protihlukových stěn byla ověřena

V roce 2011 byly v akustické laboratoři na Stavební fakultě Vysoké technické školy v Gliwicích podrobeny výzkumu protihlukové stěny Sounblocks vyrobené z gabionů.

Zabezpečte vaši zeď Zenturo

Nainstalovali jste neobvyklý prvek ve vaší zahradě, nebo jste vybavili svůj majetek kreativním oplocením Zenturo? Všichni kolem vás vám zajisté závidí!

Vítejte v sekci pro architekty

V únoru byla na novém expert polském portálu ogradzamy.pl (we-are-fencing.pl) slavnostně otevřena sekce pro architekty. Je to další krok v procesu vytváření virtuálního prostoru, kde každá skupina zákazníků může najít vhodné informace o systémech oplocení (technické údaje, fotky, videa, instalace inspirací, vizualizace nástroje a mnoho dalších).

Betafence na veletrzích v Norimberku

Letošní veletrhy Perimeter Protection 2012 v Norimberku se konaly v období 17.-19. ledna 2012. 83 vystavovatelů zde ukázalo své výrobky a služby celkem 2154 návštěvníkům.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.