Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Svařované nebo pletené gabiony?

gabionove steny betafenceVaše rozhodnutí by mělo být založeno hlavně na tom, jaký je účel vašeho gabionu.

Oplocení bazénů, které ochrání vaše děti

oplotenie bazenuLéto, teplo, slunce a nezbytný relax v bazénu. I když je myšlenka o strávení dovolené na místě s bazénem velmi pěkná, také představuje riziko, zejména pokud jsou v blízkosti děti. Někdy stačí jeden okamžik během toho, jak se dítě hraje nebo běhá kolem bazénu, a může spadnout do vody a ohrozit své zdraví nebo život.

Aby se předešlo takovým incidentům a abyste ochránili vaše děti před pádem do bazénu, doporučujeme, abyste ohradili plot tak, aby ho děti nemohly překročit.

Slaměné, dřevěné nebo plastové výplně oplocení ?  

screeno wave 1Ujistěte se, že jste si vybrali oplocení, které vyhovuje vašim potřebám. Porovnejte si spolu s námi jejich výhody a nevýhody.

Oplocení domu: s povolením nebo bez?

pvc pletivo2I když zákon obvykle nevyžaduje povolení, věci se mohou zkomplikovat, pokud přijdete do sporu se sousedy. 

Povolení na stavbu oplocení

Povolení na stavbu oplocení vašeho vlastního domu do výšky 2.2 metrů není nutné od roku 2015. Pokud je plot vyšší nebo také funguje jako opěrná stěna, musíte to oznámit stavebnímu úřadu v kompetentním oddělení nejméně 30 dnů před stavbou.

Skrývat se, nebo se ukázat?

plot creazenChcete ve své zahradě mít soukromí nebo ji chcete každému ukázat? S inovativním oplocením si můžete vybrat cokoliv.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.