Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Výplně sítí oplocení

clony coloradoChráníte svůj prostor síťovým oplocením, ale přejete si mít více soukromí? Použijte speciální páskové výplně Colorado.

Tkané plotové sítě jsou stale velmi populárním řešením, které oplocuje a zajišťuje naše domovy. Jde o nákladově efektivní a robustní řešení pro každý typ architektury.

Jejich struktura však nezajišťuje vysokou úroveň ochrany. Otvory v tkané síti jsou dostatečně velké, aby odhalovali dům a celé jeho okolí. To je samozřejmě výhoda pro ty, kteří se chtějí pochlubit krásou svého majetku. Ale co když se chcete vyhnout zvědavým pohledům sousedů? Řešení je jednoduché - použijte pásky Colorado.

Soukromá síť

Systém Colorado byl původně vytvořen pro panely Nylofor, avšak jeho funkčnost ukázala, že skvěle zapadá i do tkaných sítí od Betafence. Jde o vysoce kvalitní pásku vyrobenou z HDPE (polyethylen s vysokou hustotou). Použitý materiál dělá z Colorada velmi trvanlivé řešení, které je odolné vůči měnícím se povětrnostním podmínkám a dostatečně flexibilní pro instalaci do sítě.

Vezměte na vědomí také atraktivní vzhled systému Colorado. Standardně je k dispozici ve dvou barvách: zelená a antracit, které poskytují eleganci u každé architektury. Nicméně, pokud máte pocit, že byste si přáli jinou barvu, můžeme vyrobit pásky podle Vaší chuti.

Páska Colorado byla navržena tak, aby její instalaci zvládl kdokoliv. Díky tomu získáte bezproblémové soukromí doma, na zahradě a pro celou Vaši rodinu.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.
Více informací Ok