Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Výhody svařovaných pletiv

svarovane pletivoDokonalá odolnost a mnoho možností použití dělají ze svařovaných sítí Betafence ideální pomůcku ve stavebnictví a průmyslu.

Úspěch svařovaných sítí je ovlivněn zejména jejich vynikající kvalitou, která spolu s velmi příznivou cenou z nich dělá téměř dokonalý produkt. Klíčový je způsob přípravy: ocelové dráty jsou spojeny odporovým svařováním, následně potažené ochrannými vrstvami. Takto jsou připraveny hotové listy, které mohou být kombinovány do větších struktur.

Nejpopulárnější svařované pletiva – parametry

Svařované sítě od Betafence patří k jednomu z nejoblíbenějších řešení na trhu. Jsou vyrobeny z drátu o průměru od 2.5 mm do 8 mm, které vytvářejí čtvercové (od 20x20 mm do 100x100 mm) nebo obdélníkové pletivo (75x15 mm, 40x20 mm, 50x100 mm).

Nejpopulárnější jsou černé ocelové sítě, ale zákazníci stále více vybírají z nerezově pozinkovaného, zda elektro pozinkovaného řešení, nebo řešení s práškovým povlakem.

Sítě jsou uspořádány v listech s nebo bez hrany drátu. Maximální šířka listu je 2,000 mm a délka 5,000 mm. Nestandardní velikosti jsou k dispozici na individuální objednávku.

Použití svařovaných pletiv

Způsob výroby svařovaných pletiv je ideální pro mechanické zpracování. Můžete je řezat, ohnout, svařovat, natírat i pozinkovat.

Tato řada možností dává svařovaným sítím možnost uplatnit se v mnoha průmyslových odvětvích a stavebnictví. Zde jsou některé:

  • Kolejnice a bezpečnostní oplocení
  • Zařízení na zneškodňování odpadů a kontejnery na segregaci odpadů
  • Kotce a klece pro zvířata
  • Výplně pro vjezdy a brány
  • Přepravní kontejnery
  • Reklamní stojany
  • Regály v obchodech
  • Karoserie osobních vozidel

To je samozřejmě jen část možného použití svařovaných pletiv. Ve skutečnosti jsou možnosti neomezené a závisí jen na potřebách daného projektu.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.