Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Systém oplocení - jednodušší způsob oplocení

horizne brany plotPevný vzhled a promyšlená linie oplocení, jednodušší rozhodování se při nákupu a lehčí instalace. Investování do kompletních systémů oplocení je trendem, který se v posledních letech  stává velmi populárním.

“Nejprve si vyberu panely a potom upravím bránu a vchod a nakonec najdu vhodné sloupy aby se utvořilo oplocení” takový byl nákupní proces pro produkty, které budou ochraňovat náš pozemek několik let. Sestavení celého plotu bylo časově velmi náročné, protože bylo nutné abychom každý prvek vybrali samostatně. 

Proto se v posledních letech stále více a více zákazníků rozhoduje kupovat hotové oplocení, které je pečlivě vyrobené v továrně. Naše portfolio zahrnuje kompletní oplocení založené na pletivech i panelech. Pokud se rozhodnete zvolit jeden z nich, velmi usnadníte proces rozhodování a zkrátíte čas potřebný k montáži.

Výhody systémů oplocení

Kompletní systém je tvořen z panelů nebo pletiva, věnuje se sloupkům i doplňkům právě tak jak vchodům a branám (v některých případech i visící a posuvné). Vy se musíte jen rozhodnout, zda se vám líbí vzor plotu a jeho vlastnosti (úroveň ochrany, výška, barva) vyhovují Vašim potřebám. Pokud ano, můžete si koupit kompletní sadu produktů aniž byste se museli obávat, jak budou spolu pasovat.

Nákupem kompletního systému oplocení se ujistíte, že jeho prvky se budou shodovat vizuálně (jeden vzor) a i technicky. To je později důležité jak při instalaci (protože zkracuje a usnadňuje proces) tak i během používání plotu. Stabilní systém je odolnější vůči jakémukoliv mechanickému poškození.

Nejoblíbenější systémy

Společnost Betafence připravuje více než tucet kompletních systémů, které vám poskytnou široký výběr možností a odpovídají všem Vašim potřebám. Zde jsou nejoblíbenější a nejzajímavější:

Horizen– systém je typický horizontálním nastavením branových a panelových kolejnic a jednou línií oplocení. Díky dokonalé neprůhlednosti poskytuje nejvyšší úroveň soukromí a ochrany majetku;

CreaZen– inovativní systém v souladu s nejnovějšími trendy palisádového oplocení. Jeho design je spojen s krajinnými prvky jako jsou keře nebo stromy, takže je ideální volbou pro ty, kteří milují přírodu;

Decofor – je kombinací inovativní konstrukce s dekorativní povrchovou úpravou. Krásně zvýrazní eleganci nemovitosti, kterou ochraňuje a mimo jiné bude vyčnívat od okolí.

Zenturo – je charakterizován množstvím velikostí otvorů, které mohou být vyplněny pixely nebo pásky. Takové doplňky budou dělat Vás plot jedinečným a originálním;

Bekafor Classic – je systém vytvořený pro zákazníky, kteří chtějí jemné panely. Jednoduchá struktura plotu neodtahuje pozornost od pozemku a domu.

Když se rozhodnete vybrat kompletní systém oplocení určitě najdete řešení, které splňuje Vaše očekávání. 

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.