Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

PVC pletivo: perfektní v každém počasí

pvc pletivoPVC nátěr zajišťuje odolnost a životnost našich výrobků garantovaných dlouhodobou zárukou kvality.

PVC (polyvinylchlorid) je jedním z materiálů používaných na výrobu svařovaných a tkaných sítí, Bekafor panelů a výplní. Naše výrobky pokrýváme pomocí PVC, díky kterému se vyznačují vynikající odolností a naši zákazníci si zaručeně užívají bezproblémové používání po mnoho let.

Vlastnosti PVC nátěru

PVC je vyrobeno z roztaveného plastu na pozinkovaném ocelovém drátě (při tkaných sítích) nebo připraveném listu (při svařovaných sítích a panelech). Tloušťka vrstvy je 0.5 mm na každé straně, což se promítá do zvýšené tloušťky drátu 1 mm.

Vzhledem ke svým vlastnostem poskytuje PVC silnou ochranu proti atmosférickým podmínkám. Kromě toho chrání sítě před mechanickým poškozením. Důležitým přínosem nátěru jsou estetické hodnoty - zřetelná silná vrstva vypadá velmi elegantně.

Na druhou stranu, jednou z nevýhod může být omezen rozsah barev sítí potažených PVC. Specifická technologie používání pro jejich výrobu omezuje tuto volbu na několik základních barev: zelená, bílá, černá a antracitová. Tato škála barev je k dispozici, mezi jinými, i pro svařované sítě Pantanet. Nestandardní barvy jsou k dispozici na individuální objednávku, avšak pouze na delší výrobní šarže.

pvc pletivo2

Kvalita podpořená zárukou

Produkty potažené PVC přicházejí s dlouhodobou zárukou kvality. U produktů vyráběných z ekonomických prvků, jako jsou například Pantanet Essential a Light nebo Bekafor Essential, může být záruka poskytnuta na dobu 10 let v závislosti na okolních podmínkách. U prémiových produktů, včetně Pantanet Family a Protect, Fortinet Medium a Super a Bekafor Classic, se záruka poskytuje na dobu až 20 let!

Zajištění kvality je potvrzením naší důvěry, že produkty potažené PVC poskytují vynikající odolnost a trvanlivost na mnoho let používání dopředu.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.