Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Působivé oplocení pro Váš majetek

gabionove oplotceniChcete, aby vaše oplocení vzniklo? Podívejte se na řešení, které zaručí rozpoznatelnost.

Oplocení nemovitosti nikdy nebylo nabídnuto pouze pro účely zajištění. Jeho úkol zahrnuje i vizuální stránku s důrazem na zvýraznění zahrady a budovy. Mnoho zákazníků Betafence si přeje mít oplocení výrazně odlišné od sousedství. S tímto ohledem jsme vyvinuli celou řadu jedinečných systémů.

Panely Horizen

Toto oplocení je založeno na panelech s vodorovnými profily. Toto uspořádání, přestože v současné době velmi trendové, je na Slovensku stále vzácné a to samotné jejich činí charakteristickými. Navíc je toto řešení vynikající pro zabezpečení prostor a má vysokou úroveň neprůhlednosti.

Gabionové stěny

Populární prvky drobné zahradní architektury se stávají stále více využívanými než oplocení staveb. Můžete je položit mezi panely nebo vytvořit kompletní systém oplocení. Jsou poutavé díky zajímavé náplni (například kameny) a chrání obyvatele před pouličním hlukem.

Gabiony

Gabiony, které jsou strukturálně podobné gabionovým stěnám, jsou ještě univerzálnější. Mnoho architektů je používá jako základnu pro panelové pole nebo jako sloupky, které mají držet strukturu celého oplocení.

Panely Zenturo

Samotná struktura panelů Zenturo je dostatečně odlišná od ostatních řešení oplocení. Síť různých velikostí vypadá neuvěřitelně esteticky. Oplocení má inovativní design a nevypadá přehnaně. Ba co víc, síť může být naplněna pixely nebo páskami, které umožňují vytvořit prakticky jakýkoliv vzor na panely.

Panely s výplní

Standardní panelové systémy Bekafor a Nylofor 2D jsou téměř zcela průhledné, avšak výplně mohou nemovitost zcela zakrýt. To poskytuje nejen soukromí a jedinečný vzhled, ale také omezuje hluk přicházející zvenčí nemovitosti.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.