Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Plot se základy

plot zakladyPlánujete si pořídiť plot se základy? Podívejte se na dostupné možnosti, které vás potěší atraktivní a stabilní strukturou.

Proč je vůbec dobré mít základ?

I když ani pletivo ani panelové oplocení nevyžaduje základy, tento prvek se může ukázat jako nezbytný v mnoha situacích. Zaprvé, přijde vhod pokud máte psa, který tráví mnoho času v zahradě. Díky základům pes nebude schopen podhrabat se pod plot a tak uprchnout z vaší zahrady.

Základy budou také užitečné pokud se zahrada Vašeho souseda nachází v jiné výšce než Vaše. Stěna ochrání Váš majetek před sesuvem částek půdy z pozemku vašeho souseda na ten váš.

Kromě toho, základy mohou stabilizovat a zesílit Váš plot pokud ho umísťujete na půdu, která je nerovnoměrná.

Dva typy základů

Základ pro plot může být udělaný dvěma způsoby: jako betonový pás nebo použitím betonových bloků. Výběr kteréhokoliv z nich také určuje typ sloupů, které budete muset použít k instalaci.

V případě hotových betonových bloků potřebujete ocelové sloupky, které se budou plnit betonem. Jsou umístěny přímo do země mezi jednotlivými bloky. Na druhé straně, betonový pás umožňuje používat ocelové i betonové sloupky. V tomto případě jsou základy souvislou strukturou a sloupky jsou přímo instalovány do ní. Dalším řešením je postavit betonový sloup, do kterého se namontují panely. Vzhled oplocení je pak podobný písmenu “U”, což zároveň dodá Vaší nemovitosti výjimečný vzhled.

Všechny typy základů zvyšují stabilitu oplocení a představují další prvek, který zdůrazňuje celou strukturu. Takže se můžete rozhodnout, zda budete mít základy bez ohledu na strukturu Vaší nemovitosti, na které je postaven Váš dům.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.