Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Oplocení pro školy a dětská hřiště

oploceni pro skolyZajištění bezpečnosti pro děti v mateřských školách i žáků na jednotlivých školách je nanejvýš důležité a vyžaduje si oplocení, které splní potřebné očekávání.

Standardy na školách I ve školkách se zlepšují každým rokem. Rodiče i děti za považují důležité dostat kvalitní péči i vzdělání, ale i bezpečnost v oblasti kolem školních zařízení.

 

Jedním z prvků zajišťujícím takové zabezpečení je oplocení. To by mělo zabránit neoprávněným osobám vstoupit do areálu školky nebo školy a být zároveň pro děti naprosto bezpečné. Vyžaduje proto dokonalou stabilitu, odolnost proti nárazu a nemělo by obsahovat ostré hrany, které by mohly způsobit zranění (s výjimkou horních částí příslušného horního panelu).

Betafence vyvinulo bezpočet řešení, které dokonale dokáží zajistit školní zařízení.

Systém oplocení Palladio

Toto řešení oplocení bylo vyvinuto italskou pobočkou Betafence a splňuje všechny standardy pro ochranu dětí a má také atraktivní vzhled. Svislé profily zabraňují dětem přelézt oplocení a chrání je před pádem z výšky. Při jednoduchém designu se na druhé straně děti cítí pohodlně.

Tento systém je určen především pro mateřské školy a dětská hřiště. Je vybaven lehkými a snadno otevíratelnými jednokřídlými a dvoukřídlými branami. Je ale možné namontovat také posuvnou bránu.

Panely oplocení Nylofor 2D

I tento populární systém oplocení lze použít na oplocení škol. V takovém případě je system namontován do betonové zdi, což dělá celou strukturu vyššího. Panely jsou zakončeny ostrou horní hranou, které nepředstavuje pro děti hrozbu díky své výšce a zároveň brání vetřelci oplocení přelézt. Stojí za to poznamenat, že tento model je odolný proti nárazu, což je zejména u školních dvorů velmi důležité.

Systém oplocení Betaview

Díky panelům oplocení Securifor 3D poskytuje tento systém nejvyšší úroveň zabezpečení. Je ideální především v případě, že potřebujete velmi vysoký a tuhý plot. Panely jsou upevněny na vysokých sloupcích a betonové stěně vysoké 0.7 m. Úzké rozestupy zabraňují dětem a neautorizovaným osobám toto oplocení přelézt. Jeho dokonalá průhlednost je kompatibilní s kamerovými systémy a umožňuje kontrolovat žáky i mimo školních prostor.

Systém není dostupný jako běžná nabídka, ale může být individuálně objednané.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.