Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Ochrana stadionů a železničních stanic

oplotenie stadionov stanicNejen fotbalové stadiony ale nyní i železniční stanice jsou chráněny naším inovativním systémem Publifor. Nejnověji je dostupný i v nové průhledné verzi.

Systém Publifor sestávající z modulů byl vyvinut firmou Betafence v spolupráci s CON, Italskou Olympijskou Komisí. Organizace si žádala řešení, které by splnilo přísné požadavky související s bezpečností diváků a hráčů.

Systém už se používá několik let a je typický jeho obrovskou sílou, nepoddajností, odolností vůči povětrnostním podmínkám a mechanickému poškození. Každý modul sestává z panelu oplocení (většinou Nylofor 2D, 2D Super nebo Securifor), která jsou upevněna na kovový základ vyplněný betonem. Tento typ konstrukce zajišťuje, že je prakticky nemožné modul převrátit.

Průhledný plot Publifor na železniční stanici

Náš design se osvědčil jako dobré řešení pro železniční stanice. Nejenže Publifor zvyšuje bezpečnost cestujících ale také má vybavení na označení jízdenek.

Tento systém byl použit v největší italské železniční stanici Roma Termini, jako součást zvyšování bezpečnosti pro její výročí založení. Specificky, pro účely stanice, byly ocelové panely nahrazeny polykarbonátovými. Materiál je velmi odolný vůči otřesům a jeho průhlednost napomáhá práci ochranářů a policie.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.