Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Nerezová povrchová vrstva: základ dobrého oplocení

bekasport oploceniPokud chcete, aby vaše vysněné oplocení sloužilo dlouhá léta, vyberte si model, který garantuje trvanlivost nerezovou povrchovou vrstvou.

Dlouhověkost je jedna z vlastností, které by měl každý zákazník věnovat pozornost, když si kupuje nový plot. Nicméně, toto je často ignorováno, protože lidé se soustředí na cenu produktu, ochranu majetku nebo pěkný vzhled. To je očividně také důležité ale dlouhověkost by nikdy neměla být přehlížena.

Díky důkladně připraveným panelům nebo pletivům můžete zapomenout na jejich pravidelnou údržbu a nebudete se muset otravovat s výměnou oplocení kvůli jeho opotřebení.  Jediné, co proto musíte udělat, je zkontrolovat povrchovou vrstvu a délku záruky při zakoupení vašeho plotu.

Pozinkování oplocení

Betafence se zaměřuje na to, aby byl každý produkt dokonale připraven k použití. Jednou z technologií, kterou používáme je pozinkování (nanesení vrstvy zinku na dráty), tato technologie efektivně chrání ocel před oxidací a tím pádem i před rezivěním.

Standardní zinková vrstva se časem opotřebuje a rychlost procesu opotřebení závisí na okolním prostředí. Aby se snížilo opotřebení povrchové vrstvy, vyvinuli jsme speciální slitinu hliníku a zinku, která se nazývá Zincalu. Tato slitina dvou až trojnásobně prodlouží životnost plotu.

Syntetické povrchové vrstvy

Mnohé z našich výrobků jsou dodatečně upraveny syntetickými povrchovými vrstvami, které nejenže posilňují efekt pozinkování, ale také mají elegantní vzhled. Tím pádem jsou takto chráněné ploty nejen bezpečné ale i vizuálně atraktivní.

První typ povrchové úpravy je PVC, nebo vrstva plastu, která je používána zejména na tkaná pletiva a svařovaná pletiva prodávaná v rolkách. Další typ povrchové úpravy je polyester, který se používá na panely a brány plotu. Je charakteristický hladkostí a leskem.

Dlouhá záruka oplocení

Systémy s nerezavějícími povrchovými vrstvami mají dlouhou záruku, až do 20 let. Máme nejdelší záruční lhůtu na trhu, což znamená, že jsme si jistí, že naše ploty poskytují tu nejvyšší kvalitu.

Takže se tím pádem vyplatí utratit trochu více na dobře chráněný plot, abyste si mohli užít jeho dlouhověkost a minimální údržbu po dlouhá léta.