Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Montáž plotu Horizen na zděných sloupcích

plot horizenNyní můžete své oplocení Horizen propagovat ještě více, pokud se ho rozhodnete namontovat na zděné sloupky. Rádi Vám dáme návod, jak jej namontovat.

Zděné sloupky jsou populárním prvkem oplocení mezi těmi, kteří si cení eleganci a individuální charakter systému vůči okolnímu prostoru. Z toho důvodu výrobci panelů oplocení nabízejí pořád více řešení, které umožňují montáž těchto mimořádných sloupků.

Montáž plotu Horizen

V Betafence je jedním ze systémů, který je připraven montáž na zděné sloupky, systém oplocení Horizen. Jeho vertikální uspořádání tyčí se dokonale hodí designu stěny, což přináší svou eleganci.

Proces montáže panelů a bran na zděné sloupky je velmi podobný klasické montáži na ocelové sloupky. Jediným rozdílem je použití delších konektorů, které jsou 25mm dlouhé, namísto standardních 15mm.

Zbývající kroky jsou identické. Po zašroubování konektorů k sloupkům musí být panel pevně připojen ke konektorům na boku pomocí připravených otvorů se závitem. Každé rozpětí musí být upevněno na čtyři konektory.

montaz plotu horizen

Komentáře k vchodům a branám

Stojí za to věnovat pozornost šířce Vašich vchodů a bran. Sortiment produktů určený pro zděné sloupky je charakterizován rozličnou šířkou, než je to u ocelových sloupků. Zde vám poskytujeme pouze šířky vchodů / bran, ne celé sady se sloupky, které jsou: 3,987; 4,487 nebo 4,987 mm.

Možnost zděných sloupků se nevztahuje na posuvné brány, které je třeba vždy namontovat pouze na ocelové sloupky. Nicméně existuje možnost připevnit tradiční sloupky ke stěně. Tehdy byste se nemuseli vzdát zděného řešení.

Systém Horizen je ideálním řešením pro lidi, kteří sní o oplocení na zděných sloupcích.

 

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.