Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Kupujte už jen hotové brány

brany oploceniPokud plánujete samomontáž vstupní brány se zakoupením si jednotlivých dílů dostupných na trhu, pak doufáme, že následující článek změní váš názor.

Když jsme si prošli internetové fora kutily, zjistili jsme, že mnoho z nich se chlubí samomontážou své vstupní brány. Argumentují úsporou peněz a uspokojením z vlastnoručně vykonané práce. Nákup pár komponentů a jejich samomontáž je teoreticky opravdu levnější varianta.

Je zřejmé, že jsme vždy podporovali a oceňovali kreativních lidí, kteří mají technické dovednosti. Ale v případě samomontáže produktů, které nejsou k dispozici jako kompletní sada, mluvíme ne.

Skutečná úspora

Počáteční úspory jsou patrné pouze u ručně vyrobených bran. Za prvé, žádný kutil nemá doma stejné zařízení v domácnosti, jako výrobce oplocení. Brány smontované ve fabrice jsou trvanlivější, odolnější vůči poškození a v tomto důsledku hlavně s dlouhou životností. Proto je tak často nepotřebujete opravovat, udržovat nebo vyměňovat. V dlouhodobém horizontu právě toto přináší větší úspory.

Rovněž nezapomeňte, že záruka je poskytnuta pouze pro hotové brány zakoupené od distributora nebo přímo od výrobce. V případě jakékoliv poruchy tedy za opravu samonamontovaných bran zaplatíte.

Dokonalá shoda

Účinné fungování systému po mnoho let je zaručeno pouze při zakoupení původních bran. Jejich originální vybavení zaručuje dokonalou shodu a kompatibilitu s dalšími prvky oplocení, sloupky, panely nebo sítěmi. Dokonale sladěná brána zajišťuje také komfort.

Takže není lepší nepodlehnout vidině zdánlivých úspor a vydat se cestou osvědčeného řešení? Pro nás je odpověď zcela jasná.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.