Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Kombinování oplocení Horizen s jinými typy oplocení

plot horize gabiony zenturoNáš systém Horizen vypadá skvěle nejen jako samostatné oplocení ale i v kombinaci s jinými typy panelů nebo gabionových stěn.

Panely a brány  Horizen byly navrženy hlavně proto, aby byly krásnými elementy v jinak jednotvárném systému. Jedna linie oplocení, možnost upravit výšku, délku a barvu, pohodlné používání, a co je nejdůležitější, jeho inovativní a atraktivní vzhled jsou důvody proč Horizen téměř okamžité získal obrovskou popularitu mezi klienty.

Jednoduchá montáž oploceni 

Jednou z výhod tohoto systému je jeho snadná a rychlá montáž. Panely jsou fixovány na sloupky pomocí ocelových spojů, které jsou připevňovány imbusovým klíčem.  Umožňují připojit díly pod libovolným úhlem. Navíc, produkty Horizen mohou být nainstalovány i na základech i bez nich.

Tyto výhody umožňují  Horizen panelům a branám snadné připojení k ostatním systémům Betafence. Níže najdete pár inspirujících projektů.

Oplocení Horizen a Zenturo gabionové stěny

Na jednom ze soukromných pozemků v Osvětimi, jsou panely Horizen hlavním komponentem systému oplocení vpředu, vzadu i po stranách.  Do každého rohu oplocení si klient namontoval dvě gabionové stěny, které úhledně a zajímavě doplňují celý systém.

Horizen a cihlové sloupky

Horizen brány a panely jsou běžně montované na pevné sloupky. Nicméně, tento majitel domu ve vesnici Modlnica si vybral jinou možnost. Položil základ z cihel a dodatečně postavil sloupy na které namontoval panely, vstup a bránu. Základ a sloupy byly omítnuty, aby ladily s barvou domu.

Oplocení Horizen a Nylofor 3D plot

 V téže vesnici poblíž Krakova, architekti navrhli jinou ale stále originální kombinaci pro soukromý pozemek. Tentokrát byla Horizen dvoukřídlá brána a vstup kombinovaný s Nylofor 3D panely v celkové délce 150 metrů. Elegantní příjezdová cesta je kombinovaná se systémem, který odhaluje krásu pozemku.

Toto jsou očividně jedna z mnoha řešení, jak můžete kombinovat elementy Horizen. Máte jiné nápady pro další kombinace?

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.