Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Jake pletivo pro sportovní areál?

pletivo pro sportovisteUžití si sportovní události a zároveň bezpečnost fanoušků je možné díky vyhrazeným systémem vyvinutých společností Betafence.

Výstavba sportovního areálu, bez ohledu na jeho velikost a účel, se neobejde bez postavení hřiště a tribuny. Stále přísnější předpisy si ale vyžadují menší hřiště, jako je to například v polském Orlíku a větší stadiony, aby byla zajištěna dostatečná ochrana.

Betafence připravilo řadu řešení, které pomáhají splňovat tyto regulační požadavky a výrazně tak zlepšit pohodlí při organizování sportovních akcí. Zde jsou klíčové řešení, které nabízíme.

Pletivo Resitor Orlik

Tento základní systém určen dětem a mládeži byl velmi populární po spuštění vládního programu sportoviště v Orlíku. Resitor je tkané pletivo vyrobeno z mimořádně silného (3.5 mm průměr) drátu a malé velikosti ok v pletivu. Díky systémovým sloupkem může být vysoké až 3.5 m.

Díky své charakteristické struktuře je Resitor Orlik odolný proti nárazům míče, což je zvláště důležité v případě fotbalových hřišť a tenisových kurtů. Malá velikost ok udrží jakoukoliv míč uvnitř areálu a výška oplocení snižuje počet případů, kdy by míč areál mohla opustit. Sportovci tak nemusí běžet daleko za míčem a diváci se nemusejí bát, že by jejich míč trefil.

Pletivo Ball Stop

Toto je řešení, které může být použito v podobných případech jako Resitor, ale sestává z panelů Nylofor 2D, 3D nebo F. Jeho zvláště působivým parametrem je výška. V případě potřeby může být plot vysoký dokonce 8 metrů! Celé oplocení zůstává pevné díky využití obdélníkového sloupků.

Ball Stop je ještě odolnější vůči nárazům než Resitor a dokáže udržet míč uvnitř sportovního areálu. 8- metrová struktura prakticky zabraňuje míči dostat se mimo.

Pletivo Bekasport

Systém oplocení byl vyvinut použitím panelů Nylofor 2D Super, které zaručují odolnost proti nárazům míčů a odklánějí jejich. Plot může dosáhnout výšky až 6 m. Další výhodou jsou inovativní obdélníkové sloupky vybavené neoprenovými vložkami tlumícími hluk.

Co to znamená v praxi? Vložky jsou velmi účinné při pohlcování hluku, který vzniká při nárazu. Je to užitečné zejména v případě, že se fotbalové hřiště nachází v parku nebo na jiném místě, když jiní lidé hledají klid a ticho.

Pletivo Nylofor 2D a 2D Super

Panely, které byly zmíněny u systémů Bekasport a Ball Stop mohou být také použity jako samostatné řešení. Jsou charakteristické vysokou pevností a možností využití křídlové, či posuvné brány. Malé panelové oka blokují míče a použité materiály i nátěry jsou zárukou odolnosti vůči nárazu.

Panely Nylofor 2D a 2D Super jsou často používány pro oddělení publika od sportovního hřiště. Umožňují tak pohodlné uspořádání sportovních soutěží, aniž by vzniklo riziko vstupu neoprávněných osob na plochu.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.