Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Jak ochránit sloupek před korozí?

sloupky na plotVhodně zajištěný sloupek zaručuje stabilitu a dlouholeté používání každého oplocení.

Sloupky jsou nosnou částí systému oplocení. Nesou panely a brány oplocení. Zaručují jeho stabilitu a tuhost. Z tohoto důvodu musí být dokonale připraveny a zabezpečeny proti vnějším faktorům.

Klíčem k úspěchu je vhodná volba výrobních materiálů a zajištění již připraveného sloupku. V Betafence jsme vybrali ty nejlepší možná řešení.

Materiál sloupku

Sloupky určeny našim systémem jsou vyrobeny z oceli té nejvyšší kvality. Díky to jsme si jisti, že dosahujeme odpovídající tvrdost, která se přenesla do tuhosti a odolnosti konstrukce.

Druhým velmi důležitým prvkem jsou antikorozní nátěrové vrstvy. V Betafence jsme pozinkovali sloupky z vnitřní i vnější strany za použití práškového lakování nebo PVC vrstev. Tento výběr materiálů chrání hotový product před korozí nebo rychlým olupováním laku. To se promítá do dlouhověkosti a vizuální přitažlivosti sloupků.

Uzávěry namontované v horní části sloupků také poskytují dodatečnou ochranu. Zabraňují vniknutí vody do sloupků, což prodlužuje životnost produktu. Je také třeba zdůraznit, že námi nabízené uzávěry jsou velmi elegantní a krásně doplňují kompletní design oplocení.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.