Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Inspirace

Vhodná řešení pro městské oplocení

mestske oploceni

Městské oplocení nejenže umožní oddělit oblasti od chodníků a cest ale také pozitivně ovlivní jejich atraktivitu.

Panely a sítě použité ve veřejných prostranstvích jsou většinou zaměřeny na trochu jiné účely než jsou oplocení domů nebo pozemků. Jejich hlavním účelem není zajištění maximální bezpečnosti, i když to je také důležité, ale oddělení prostorů.

Městská oplocení jsou většinou postavena kolem parků, hřišť, náměstí a kolem veřejných budov. Produkty, jako jsou například gabiony, jsou součástí krajinné architektury a díky nim je daná oblast krásnější.

Ochrana stadionů a železničních stanic

oplotenie stadionov stanicNejen fotbalové stadiony ale nyní i železniční stanice jsou chráněny naším inovativním systémem Publifor. Nejnověji je dostupný i v nové průhledné verzi.

Systém Publifor sestávající z modulů byl vyvinut firmou Betafence v spolupráci s CON, Italskou Olympijskou Komisí. Organizace si žádala řešení, které by splnilo přísné požadavky související s bezpečností diváků a hráčů.

Kombinování oplocení Horizen s jinými typy oplocení

plot horize gabiony zenturoNáš systém Horizen vypadá skvěle nejen jako samostatné oplocení ale i v kombinaci s jinými typy panelů nebo gabionových stěn.

Panely a brány  Horizen byly navrženy hlavně proto, aby byly krásnými elementy v jinak jednotvárném systému. Jedna linie oplocení, možnost upravit výšku, délku a barvu, pohodlné používání, a co je nejdůležitější, jeho inovativní a atraktivní vzhled jsou důvody proč Horizen téměř okamžité získal obrovskou popularitu mezi klienty.

Montáž posuvných bran: Vyplatí se udělat to svépomocí?

montaz branyByl by odvážný kutil schopen sestavit a namontovat posuvnou bránu svépomocí? Odpověď je ano ale nebude to jednoduchý úkol.

Mnoho lidí, kteří mají znalosti o výrobě stavebních produktů nebo mají talent sami si vyrobit věci potřebné do domácnosti, jsou ochotni smontovat si věci svépomocí nebo si dokonce vyrobit panely, pletivo, či brány.  Betafence vždy podporovala nadšence kutilství a proto se rádi podělíme o naše znalosti o montáži ve výukových videích.

Situace se ale otočí v případě instalace velmi složitých zařízení, jako jsou například konzolové posuvné brány. Tento úkol by raději měl být proveden specialisty.

Metody montáže panelů oplocení se sloupky

sloupky na plotDvě nejpopulárnější metody montáže panelů oplocení se sloupky. Dozvěďte se o jejich nejdůležitějších vlastnostech

Pokud se ptáte, který systém montáže je lepší, odpověď není tak jasná. Velmi to záleží na preferencích osoby, která montuje oplocení a od technických údajů samotného panelu. Zde jsou ty nejdůležitější výhody a nevýhody šroubů a kleštin.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.