Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Inspirace

Svařované pletivo - ideální na stavbu

svarovane pletivo stavbaSvařované pletivo od Betafence je produkt s různým využitím ve stavebním průmyslu. Díky svým vlastnostem může být použit tak uvnitř, jakož i mimo budovy.

Svařované pletiva jsou vyráběny pomocí svařovací techniky. Výsledkem toho mohou být dokončeny kusy pletiva mechanicky zpracované, což jistě rozšiřuje jejich rozsah použití v mnoha průmyslových odvětvích.

 

Výhody a nevýhody nejpopulárnějších typů oplocení

opoceni vodarnyJaké jsou hlavní výhody a nevýhody systémů oplocení? Zde je seznam vlastností, kterým byste měli věnovat pozornost.

Stejně jako každá jiná závažná investice na roky dopředu, i před koupí systému oplocení je třeba blíže se podívat na jeho výhody a nevýhody. Tímto zajistíte, že Váš nákup splní i Vaše očekávání.

 

Svařované sítě v rolích: alternativa pro panely

pletivo v rolichHledáte ideální oplocení pro Váš domov, ale nechcete investovat do panelů? Popřemýšlejte o koupi systému sestávajícího ze svařovaných sítí.

Sítě oplocení zahrnují nejen pletivo, ale i řadu dalších svařovaných výrobků. Liší se od populární verzi svojí výrobní technologií: místo zřetězení ocelových drátů jejich výrobci spojují svařováním. Účinek je tím mnohem silnější a produkt estetičtější. Jedním z příkladů jsou sítě Pantanet od Betafence: Essential a Family.

Dočasné oplocení pro bezpečnost stavby

mobilni oploceni tempoforSpolehlivé, odolné a snadno instalovatelné- dočasné oplocení je ideálním způsobem, jak zajistit jakoukoliv stavbu nebo rekonstrukci.

Dočasné oplocení bylo vymyšleno, aby se usnadnila stavba i rekonstrukce. Poskytuje zabezpečení pro oplocený areál a zabraňuje nehodám případných kolemjdoucích.

Oploťte se !

oploceni pozemkuOplocení je velmi univerzální produkt, který díky úsilí designérů a technologických specialistů plní stále více a více funkcí kolem domu. 

Volba vhodného modelu panelů nebo sítí závisí na prostředí kolem vaší nemovitosti a také od hlavního účelu plotu.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.