Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Inspirace

Síť nebo panel? Jak si vybrat oplocení

svarovane pletivo pantenetKteré aspekty jsou důležité při nákupu systému oplocení, abyste byli spokojeni? Připravili jsme pro Vás komplexní srovnání mezi sítěmi a panely oplocení.

Každé řešení má své výhody a nevýhody. Je jen na Vás rozhodnout se, co je pro Vás důležitější. Pojďme tedy porovnat vlastnosti dvou nejpopulárnějších systémů.

Horizontální oplocení - trendové a bezpečné

horizne brany plotHledáte atraktivní oplocení pro svůj majetek, které zajišťuje bezpečnost a dává pocit soukromí? Vyberte si horizontální verzi a panely z řady Horizen.

Oplocení s vodorovnými tyčemi se stávají stále více a více populární a zaslouženě je to tak. Jsou ideální pro oplocení jakéhokoliv typu prostoru, i když nejvhodnější jsou pro jednotlivé rodinné domy a obytné domy.

Toto oplocení vyniká svým elegantním a moderním designem, který přitahuje pozornost jen jedinou linií a štíhlým tvarem. To je také důvod, proč se dokonale hodí pro jakékoli okolí.

Horizen oplocení - atraktivní vzhled a bezpečnost

oploceni horizenHorizontální oplocení je vynikající volbou pro každého, kdo hledá řešení s širokou škálou použití. Je moderní, atraktivní a bezpečné - a především - v souladu s nejnovějšími trendy.

Trh oplocení může být na světelné roky daleko od módního trhu, v každém případě je sezónní vzhled vždy v módě. Některá řešení jsou populární i několik let (v poslední době oplocení z kovaného železa), čímž se ale získává čas pro zákazníky s jinými chutěmi. V současnosti je takovým oplocením horizontální oplocení, které je trendové a to včetně systémů Horizen od Betafence.

Levné oplocení - vysoké náklady

levne oploceniÚspory při nákupu a montáži systému oplocení jsou pouze iluzorní. Je lepší investovat více na začátku, abyste se těšili z bezproblémového využití na mnoho dalších let.

Nízké ceny jsou vždy lákavé, zvláště když zpočátku není vidět žádný rozdíl v kvalitě výrobků. Ale v případě oplocení je tento rozdíl zásadní. Nákup sítí nebo panelů není pro hledače nejlevnějších výrobků. Proč? Budeme se snažit vám to vysvětlit podrobněji.

Systém oplocení s vysokým stupněm ochrany - Betafence Securifor

securifor 358Securifor 358 pletivo s vysokým stupněm ochrany proti přelezení, a přestřižení. Vysokout odolnost vůči vandalismu.

Systém je určen pro oplocení, kde je podstatná maximální bezpečnost. Toto oplocení je doporučeno například pro armádu, věznice a místa se zvešanými nároky na bezpečnost.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.