Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Inspirace

Křídlové a posuvné brány - porovnání řešení

brany egidia sc 4Kterou bránu doporučit zákazníkovi, aby ji pohodlně mohl používat po celá léta? Níže najdete srovnání mezi křídlovými a posuvnými modely.

Estetické hodnoty nejdou vždy ruku v ruce s použitelností: o tomto je třeba informovat zákazníka ve fázi projektování oplocení. Kromě atraktivního vzhledu, také komfort používání brány a možnosti nemovitosti hrají svou roli. Dnes se zaměříme na tyto dva poslední aspekty.

Montáž tkané a svařované sítě na nerovném povrchu

pantanet family pletivo

Svařované nebo tkané - pokud sami hledáte odpověď na tuto otázku, zde najdete odpovědi.

Jsem si jist, že víte, že montáž oplocení na nerovném povrchu může způsobit trochu větší problémy ve srovnání s rovnými plochami. Přesto jsou sítě oplocení sítě připraveny na tuto roli dokonce i v takových podmínkách díky své vysoké úrovni flexibility. A to bez ohledu na to, zda jsou tkané nebo svařeny.

Klíčovým je zde vhodný výběr napínání sítě. Možná nastavení vám umožní zařídit ho tak, aby se vypořádal s jakýmikoli nerovnostmi povrchu. Než se dostanete do této fáze, přečtěte si návod pro bezchybnou instalaci.

Montáž sítě oplocení: praktické rady

svarovane pletivo stavbaMontáž sítě oplocení není vůbec těžká! Pomocí našich rad to zvládne každý domácí kutil.

Jak zvládnout tuto roli? Nejprve je třeba si přečíst montážní návod dodávaný s produktem. Následně si připravte nástroje, které Vám práci usnadní. Standardní sada by měla obsahovat:

  • Lopatu a kolečko (na přípravu základů)
  • Kladivo, sadu klíčů (a imbusový klíč u některých modelů)
  • Vodováhu a vodící linku
  • Meter

Montáž vybraných verzí může vyžadovat vrtačku, případně kleště.

Oplocení Horizen: nejmodernější řešení na trhu

horizne brany plotHorizontální oplocení se mezi spotřebiteli stává stále více populární a účinně tak v průběhu několika let nahradilo železné oplocení.

Po letech nadvlády krásných, ale těžkých a ne vždy funkční železné oplocení, nadešel čas pro stejně atraktivní řešení z hlediska vizuality, jen o něco lehčí a univerzálnější. Horizontální oplocení řady Horizen od Betafence IS se stávají stále více a více populárnější.

Pravidlá pro montáž oplocení

oploceni sorani farmy2Váš oplocení bude krásné a trvanlivé. Jediné, co musíte udělat, je pamatovat si několik jednoduchých pravidel.

Ujistěte se, že máte odpovídající nástroje pro sestavení vašeho oplocení.

Před začátkem práce se ujistěte, že máte všechny potřebné nástroje. Tento seznam je v instrukcích připojených ke každému výrobku. Potřebujete:

Lopatu a kolečko pro vykopání otvorů pod sloupky a převoz betonu

Vodováhu a vodicí linku

Meter, kladivo, sadu klíčů (a imbusový klíč u některých modelů)

Dodatečně: kolíky, vrták, kleště

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.