Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Inspirace

Trendové inovace plotů

inovacie plotyAwa Kubisz, Marketingová manažerka v Betafence Sp. z o.o. ohledně strategie společnosti a o trhu s oplocením. 

Inovace jsou dnes velmi populární téma. Mnoho firem je vidí jako metodu, která má vystupovat na stále více konkurenčním trhu. Jak to vidí Betafence?

Awa Kubisz: Můžete říct, že to, co děláme, je jen oplocení. Ale iPhone bychom také mohli nazvat jen telefonem a Coca Colu - slazenou vodou. Nicméně, tyto značky se staly kultovními. Také věříme, že jsme schopni poskytovat zákazníkům nejen fyzickou ochranu, ale i pocit bezpečí nebo možnost vyniknout. Jedním z prostředků k dosažení tohoto cíle jsou naše inovační schopnosti. To zahrnuje nejen výrobky, ale i procesy a služby.

Bezpečnost psů i králíků za oplocením

plot pro psaPoskytněte svým domácím mazlíčkům na zahradě bezpečnost pomocí produktů Betafence.

Snad každý majitel domácího mazlíčka ví, že svoboda je to, co si zvířata cení nejvíce. Nicméně bezpečnost domácích zvířat je při hraní venku vystavena různým nebezpečím. Může být totiž napadené predátorem nebo náhodně uniknout ven.

Řešením tohoto problému je vybudování odpovídajícího bezpečnostního systému. K tomuto účelu doporučujeme používat sítě od Betafence.

Oplocení a ploty pro sídliště

oploceni sidlisteAtraktivní vzhled a zaručená bezpečnost - to jsou hlavní úkoly pro oplocení určeny sídlištím.

Téměř všechny současné sídliště mají systém oplocení. Vývojáři se jejich rozhodli používat ve snaze vyhovět potřebám jejich obyvatel. Jejich požadavky se každoročně zvyšují, a proto cena, umístění a atraktivní vzhled už nestačí na to, aby vynikalo. Důležitá je také vysoká úroveň bezpečnosti. Pro splnění tohoto požadavku nabízí Betafence tři řešení, která jsou ideální pro všechny sídliště.

Výška oplocení pro dům

gabionove steny betafencePrávní předpisy, doporučení a estetika výrobce - to jsou tři aspekty, které je třeba zvážit při výběru výšky vašeho oplocení.

Vhodně zvolená výška oplocení systém zaručuje nejen atraktivní vzhled, ale i tuhost konstrukce a soulad s platnými zákony. Pojďme se blíže podívat na tři aspekty dobré volby.

Volba vstupní brány

montaz branyChystáte se koupit vstupní bránu k vaší nemovitosti? Zjistěte, na co se zaměřit, abyste byli se svým rozhodnutím spokojeni.

Než se vydáte do obchodu nebo zavoláte distributora, zeptejte se sami sebe:

  • Jak často budete otevírat bránu každý den?
  • Má Vaše nemovitost dostatečný prostor pro otevření brány dovnitř?
  • Máte čas na to, abyste udržovali okolí brány čisté?

Připraveni? Je čas dozvědět se o výhodách a nevýhodách každého řešení.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.