Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Inspirace

Vhodná alternativa pro dřevěné oplocení

alternativa drevenyho oploceniVáš panel oplocení se může podobat dřevěnému oplocení. Vše, co musíte udělat, je použít speciální výplň.

Po mnoho let bylo dřevo primárním zdrojem použitým pro oplocení domů. Avšak, vzhledem k omezené trvanlivosti a nutnosti časté údržby, bylo nahrazeno kovovými systémy. Ty zaručují nejlepší trvanlivost a odolnost vůči měnícím se povětrnostním podmínkám.

Oplocení pro stadiony

oploceni tribunaJak efektivně oplotit sportovní akce? Betafence připravila řadu řešení, které poskytují komfort a bezpečnost hráčů i fanoušků.

Přestože hlavním prvkem každé sportovní akce je zápolení sportovců, nelze zapomenout ani na bezpečnost hlavních aktérů a jejich fanoušky.

Potřebujete přiměřenou infrastrukturu k zajištění takové akce, a to včetně kvalitního oplocení. S ohledem na sportovní soutěže Betafence doporučuje specializované systémy oplocení.

Výhody ocelového oplocení oproti plastovému

kovove oploceniPokud Vás zajímá, jaký typ oplocení materiálu si vybrat, tento článek Vás přesvědčí, abyste své plastové oplocení vyměnili za ocelové.

Navzdory faktu, že Češi vydělávají každým rokem více, většina našich nákupních rozhodnutí, včetně těch dlouhodobých, je orientovaných na cenu. Proto je plastové oplocení stále populární - díky nízkým materiálovým nákladům  - je možné jej totiž zakoupit za mnohem příznivější cenu než kovové oplocení.

Jenže tímto výhoda plastového oplocení končí a dokonce i tato je pochybná. Nižší životnost tohoto řešení Vás v dlouhodobém horizontu vlastně bude stát víc. Proto doporučujeme ocelové oplocení, čímž zabráníte zbytečným problémům do budoucna.

Výplně sítí oplocení

clony coloradoChráníte svůj prostor síťovým oplocením, ale přejete si mít více soukromí? Použijte speciální páskové výplně Colorado.

Tkané plotové sítě jsou stale velmi populárním řešením, které oplocuje a zajišťuje naše domovy. Jde o nákladově efektivní a robustní řešení pro každý typ architektury.

Jejich struktura však nezajišťuje vysokou úroveň ochrany. Otvory v tkané síti jsou dostatečně velké, aby odhalovali dům a celé jeho okolí. To je samozřejmě výhoda pro ty, kteří se chtějí pochlubit krásou svého majetku. Ale co když se chcete vyhnout zvědavým pohledům sousedů? Řešení je jednoduché - použijte pásky Colorado.

Oplocení moderní nemovitosti

plot zenturoVyniká Váš dům moderním vzhledem? Vyberte si oplocení, které jej zvýrazní.

Současná architektura se vyznačuje tím, že je elegantní a jednoduchá. Dům a jeho okolní plocha mají vypadat vkusně a zaručovat maximální pohodlí. Totéž platí pro systémy oplocení, proto jsme pro Vás připravili celou řadu řešení, které zdůrazňují moderní charakter vaší nemovitosti.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.