Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Inspirace

Možnosti posuvných bran: Volně stojící nebo na kolejničkách

brana kolejnicePosuvné brány jsou pohodlným a elegantním doplňkem systému oplocení vašeho zákazníka. Dnes vám představíme nejdůležitější rozdíly mezi volně stojícími a kolejnicovém verzemi.

Existuje několik výhod posuvných bran oproti křídlovým branám. Při nich nepotřebujete žádný prostor na příjezdové cestě, mohou být jakékoliv šířky a rovněž umožňují snadné otevírání bez automatizace. Stručně řečeno: jsou pohodlné a elegantní zároveň. Jediným skutečným omezením je potřeba uspořádat prostor kolem oplocení - ve směru pohybu brány nesmí existovat žádné překážky.

Kupujte už jen hotové brány

brany oploceniPokud plánujete samomontáž vstupní brány se zakoupením si jednotlivých dílů dostupných na trhu, pak doufáme, že následující článek změní váš názor.

Když jsme si prošli internetové fora kutily, zjistili jsme, že mnoho z nich se chlubí samomontážou své vstupní brány. Argumentují úsporou peněz a uspokojením z vlastnoručně vykonané práce. Nákup pár komponentů a jejich samomontáž je teoreticky opravdu levnější varianta.

Je zřejmé, že jsme vždy podporovali a oceňovali kreativních lidí, kteří mají technické dovednosti. Ale v případě samomontáže produktů, které nejsou k dispozici jako kompletní sada, mluvíme ne.

Jak ochránit sloupek před korozí?

sloupky na plotVhodně zajištěný sloupek zaručuje stabilitu a dlouholeté používání každého oplocení.

Sloupky jsou nosnou částí systému oplocení. Nesou panely a brány oplocení. Zaručují jeho stabilitu a tuhost. Z tohoto důvodu musí být dokonale připraveny a zabezpečeny proti vnějším faktorům.

Klíčem k úspěchu je vhodná volba výrobních materiálů a zajištění již připraveného sloupku. V Betafence jsme vybrali ty nejlepší možná řešení.

Působivé oplocení pro Váš majetek

gabionove oplotceniChcete, aby vaše oplocení vzniklo? Podívejte se na řešení, které zaručí rozpoznatelnost.

Oplocení nemovitosti nikdy nebylo nabídnuto pouze pro účely zajištění. Jeho úkol zahrnuje i vizuální stránku s důrazem na zvýraznění zahrady a budovy. Mnoho zákazníků Betafence si přeje mít oplocení výrazně odlišné od sousedství. S tímto ohledem jsme vyvinuli celou řadu jedinečných systémů.

Jak chránit zahradní rostliny

pletivo luxursusElegantní sítě od Betafence efektivně zajišťují zahradní rostliny před případným poškozením.

Pokud si přejete vychutnat krásné květiny, křoviny nebo zeleninu ve vaší zahrádce, potřebujete jim zajistit tak dobré podmínky pro růst, tak vhodnou ochranu. Zejména během růstu jsou rostliny velmi zranitelné a vyžadují si zvláštní ochranu. Zvířata pobíhající kolem zahrady nebo hrající si děti by je mohly totiž zničit.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.