Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Inspirace

Jake pletivo pro sportovní areál?

pletivo pro sportovisteUžití si sportovní události a zároveň bezpečnost fanoušků je možné díky vyhrazeným systémem vyvinutých společností Betafence.

Výstavba sportovního areálu, bez ohledu na jeho velikost a účel, se neobejde bez postavení hřiště a tribuny. Stále přísnější předpisy si ale vyžadují menší hřiště, jako je to například v polském Orlíku a větší stadiony, aby byla zajištěna dostatečná ochrana.

Betafence připravilo řadu řešení, které pomáhají splňovat tyto regulační požadavky a výrazně tak zlepšit pohodlí při organizování sportovních akcí. Zde jsou klíčové řešení, které nabízíme.

Oplocení pro školy a dětská hřiště

oploceni pro skolyZajištění bezpečnosti pro děti v mateřských školách i žáků na jednotlivých školách je nanejvýš důležité a vyžaduje si oplocení, které splní potřebné očekávání.

Standardy na školách I ve školkách se zlepšují každým rokem. Rodiče i děti za považují důležité dostat kvalitní péči i vzdělání, ale i bezpečnost v oblasti kolem školních zařízení.

Výhody svařovaných pletiv

svarovane pletivoDokonalá odolnost a mnoho možností použití dělají ze svařovaných sítí Betafence ideální pomůcku ve stavebnictví a průmyslu.

Úspěch svařovaných sítí je ovlivněn zejména jejich vynikající kvalitou, která spolu s velmi příznivou cenou z nich dělá téměř dokonalý produkt. Klíčový je způsob přípravy: ocelové dráty jsou spojeny odporovým svařováním, následně potažené ochrannými vrstvami. Takto jsou připraveny hotové listy, které mohou být kombinovány do větších struktur.

PVC pletivo: perfektní v každém počasí

pvc pletivoPVC nátěr zajišťuje odolnost a životnost našich výrobků garantovaných dlouhodobou zárukou kvality.

PVC (polyvinylchlorid) je jedním z materiálů používaných na výrobu svařovaných a tkaných sítí, Bekafor panelů a výplní. Naše výrobky pokrýváme pomocí PVC, díky kterému se vyznačují vynikající odolností a naši zákazníci si zaručeně užívají bezproblémové používání po mnoho let.

Montáž plotu Horizen na zděných sloupcích

plot horizenNyní můžete své oplocení Horizen propagovat ještě více, pokud se ho rozhodnete namontovat na zděné sloupky. Rádi Vám dáme návod, jak jej namontovat.

Zděné sloupky jsou populárním prvkem oplocení mezi těmi, kteří si cení eleganci a individuální charakter systému vůči okolnímu prostoru. Z toho důvodu výrobci panelů oplocení nabízejí pořád více řešení, které umožňují montáž těchto mimořádných sloupků.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.