Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Inspirace

Jak udělat z plotu ze sousedovy strany umělecké dílo?

Na jedné straně odlupující se barva, hromada dřevěných prken a rezavé plechovky. Na vaší straně přirozená krása kamene, dřeva nebo cihel. Gabionová konstrukce vyrobená ze svařované sítě dokáže zahradu v mžiku proměnit v elegantní a okouzlující místo. 

Hustota zalidnění stále stoupá a domy jsou tak natěsnány jeden vedle druhého. Lidé okny nakukují do sousedních domů a zahrádek. Pěstěná zahrada se může pochlubit paletou květin. A to je krásný pohled. Ale co dělat v případě, že je zahrada zanedbaná, nátěr se odlupuje ze stěn a celé místo vypadá opuštěně?

Lavičky, židle, stoly a ... bludiště. To vše vyrobeno z gabionů!

Nabízí se nám celá škála nových materiálů, ze kterých lze na zahrádce vytvořit spoustu zákoutí. Od plastových židlí a stolů přes ocelový a dřevěný nábytek až po designové kousky z ratanu.

A co taková zákoutí vytvořená z gabionů? Že vás to překvapuje? S řešením od společnosti Betafence to není žádný problém.

Atraktivní dům v antracitové barvě

Svůj účel splní jakákoli barva, dokud je zelená

Kdysi bývaly všechny ploty zelené. Proč tomu tak bylo? 
  • zaprvé – převládal všeobecný názor, že oplocení má pouze vyznačit hranice pozemku a ne jej zdobit
  • zadruhé – lidé měli za to, že jen zelený plot vypadal pěkně a přirozeně – podobně tomu bylo u počítačů, které bývaly šedé, dokud firma Apple nepřišla s inovativním řešením a zažité představy neobrátila vzhůru nohama.
Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.