Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Inspirace

Nerezová povrchová vrstva: základ dobrého oplocení

bekasport oploceniPokud chcete, aby vaše vysněné oplocení sloužilo dlouhá léta, vyberte si model, který garantuje trvanlivost nerezovou povrchovou vrstvou.

Dlouhověkost je jedna z vlastností, které by měl každý zákazník věnovat pozornost, když si kupuje nový plot. Nicméně, toto je často ignorováno, protože lidé se soustředí na cenu produktu, ochranu majetku nebo pěkný vzhled. To je očividně také důležité ale dlouhověkost by nikdy neměla být přehlížena.

Kvalita Betafence je potvrzena certifikáty

kvalita ploty betafenceNaše ploty získávají víc a víc certifikátů, které potvrzují že Betafence produkty garantují tu nejvyšší kvalitu a bezpečnost.

Betafence měl vždy za cíl poskytovat zákazníkům řešení, která splní všechny jejich požadavky. Abychom se ujistili, že Vám poskytujeme ty nejlepší a bezpečné produkty, pravidelně podrobujeme naše výrobky certifikaci, abychom potvrdili kvalitu výrobního procesu a jeho efektů.

Kouzlo gabionů

gabiony petrazenGabiony jsou mnohem víc než jen kvádrovitá hrouda, která zabraňuje sesuvům půdy. Je to také výrobek, který můžete kreativně použít na zkrášlení vašeho pozemku.

Účel gabionů se neustále rozvíjí. Obdélníkový koš vyrobený ze svařeného drátu je běžný ve formě stěny, která zabraňuje sesuvům půdy ze svahů.  Také hraje důležitou roli v obnovování a ochraně říčních koryt.

Výběr sloupků oplocení

sloupky pre plotNajít ty správné panely nebo pletivo je jen jednou částí k dokonalému oplocení. Stejně důležité je najít i správné sloupky, které se stanou nosnou částí celého systému.

Sloupky jsou klíčem k spolehlivosti a životnosti oplocení bez ohledu na to, jaký systém si vyberete. Ať už to bude jednoduché pletivo nebo panely, které zaručují nejvyšší úroveň bezpečnosti, každé řešení vyžaduje specializované sloupky.

Betafence vyvinulo mnoho typů sloupků pro konkrétní řešení. Vhodná kombinace prvků zaručuje stabilitu systému oplocení a bezpečnost obyvatel nemovitosti bez ohledu na počasí. Navíc, pouze vhodně zvolené sloupky vám umožňují používat oplocení po mnoho let bez problémů.

Stadion v Salernu chráněn moduly Publifor

oploceni futbaloveho stadionuS naším systémem Publifor splňuje sportovní stadion v Salernu všechny požadavky italské legislativy. Třífázový investiční projekt byl dokončen v roce 2015.

Společnost Betafence byla vybrána, aby dodala systém řízení bezpečnosti a kontroly publika na městkou stadionu Arechi v Salernu. Stadion zastřešuje domácí ligové zápasy klubu Salernitana, jakož i místní koncerty a vystoupení. Fotbalové hřiště má obdélníkový tvar a nemá kolem sebe návěští.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.