Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Bezpečnost psů i králíků za oplocením

plot pro psaPoskytněte svým domácím mazlíčkům na zahradě bezpečnost pomocí produktů Betafence.

Snad každý majitel domácího mazlíčka ví, že svoboda je to, co si zvířata cení nejvíce. Nicméně bezpečnost domácích zvířat je při hraní venku vystavena různým nebezpečím. Může být totiž napadené predátorem nebo náhodně uniknout ven.

Řešením tohoto problému je vybudování odpovídajícího bezpečnostního systému. K tomuto účelu doporučujeme používat sítě od Betafence.

Králík pod ochranou

Pokud je králík váš oblíbený mazlíček, doporučujeme výstavbu prostorné klece. Vše, co potřebujete, je rám a svařované pletivo Casanet o velikosti ok v rozmezí od 6,35 x 6,35 do 76,2 x 12,7 mm. Vyberte model vhodný podle velikosti králíka.

Sestavení klece je jednoduchý úkol pro všechny domácí kutily. Můžete si vybrat z obdélníkové konstrukce s dvířky a přídavné rukojeti na vrchu, která umožní snadnější přenášení.

Pamatujte dno klece posypat např. sololitem, aby se zabránilo zvířeti podhrabat. Pokud je váš mazlíček nervózní, nezapomeňte horní části klece zaklopit, aby náhodou neuniklo.

Něco pro psa

Pes, zvláště velký, není vystaven útokům jiných zvířat, avšak on sám může představovat "hrozbu" pro rostliny ve vaší zahradě. Aby se zabránilo jejich náhodnému zničení, zvažte výstavbu ohrady. K tomuto účelu mohou být použity tak síťoviny, tak panely.

V tomto případě jsou tloušťka drátu a úzké pletivo obzvláště důležité. Zabraňují tomu, aby pes vložil nos mezi prvky konstrukce. Věnujte pozornost i výši oplocení. Musí být dostatečně vysoké, aby se zabránilo, že ho váš domácí mazlíček přeskočí. Ujistěte se, že se pes nemůže podhrabat - Některá zvířata to prostě milují! Dobrým řešením jsou betonové základy nebo dřevěná "podlaha".

Plot poskytuje vašim miláčkům pohodlí a bezpečí a tak již nebudete mít starosti, když se budou hrát venku.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.
Více informací Ok