Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Inspirace

Metody pro údržbu bran

brana kolejniceChcete aby vám brána sloužila mnoho let? Ujistěte se, že je správně chráněna a udržována.

Moderní brány jsou produkty, které jsou extrémně odolné a zajišťují bezchybnou funkčnost na dlouhou dobu. Nicméně, jako mnohá jiná mechanická zařízení, i brány musí být udržovány v dobrém stavu, pokud chcete prodloužit jejich životnost.

Galvanické zinkování nebo žárové zinkování oplocení

nylofor pro 3dKterá metoda povrchové ochrany oplocení je více efektivní? Měli byste tomu vůbec věnovat pozornost?

Měli byste opatrně zvážit vaši investici do oplocení ohledně každého aspektu. Přirozeně, máme tendenci soustředit se hlavně na bezpečnost a atraktivní vzhled produktů, které obklopují naši nemovitost.  Nicméně, abyste byli plně spokojeni s vaším rozhodnutím, měli byste také zvážit životnost vašeho oplocení.

Panely a pletiva - důkladně připravené výrobcem - vám budou sloužit mnoho let aniž by si vyžadovaly další údržbu nebo opravy. Takže předtím než uděláte finální rozhodnutí, zaměřte se na to, jak byl produkt ošetřen vůči proměnlivým povětrnostním podmínkám.

Plot se základy

plot zakladyPlánujete si pořídiť plot se základy? Podívejte se na dostupné možnosti, které vás potěší atraktivní a stabilní strukturou.

Proč je vůbec dobré mít základ?

I když ani pletivo ani panelové oplocení nevyžaduje základy, tento prvek se může ukázat jako nezbytný v mnoha situacích. Zaprvé, přijde vhod pokud máte psa, který tráví mnoho času v zahradě. Díky základům pes nebude schopen podhrabat se pod plot a tak uprchnout z vaší zahrady.

Systém oplocení - jednodušší způsob oplocení

horizne brany plotPevný vzhled a promyšlená linie oplocení, jednodušší rozhodování se při nákupu a lehčí instalace. Investování do kompletních systémů oplocení je trendem, který se v posledních letech  stává velmi populárním.

“Nejprve si vyberu panely a potom upravím bránu a vchod a nakonec najdu vhodné sloupy aby se utvořilo oplocení” takový byl nákupní proces pro produkty, které budou ochraňovat náš pozemek několik let. Sestavení celého plotu bylo časově velmi náročné, protože bylo nutné abychom každý prvek vybrali samostatně. 

Proto se v posledních letech stále více a více zákazníků rozhoduje kupovat hotové oplocení, které je pečlivě vyrobené v továrně. Naše portfolio zahrnuje kompletní oplocení založené na pletivech i panelech. Pokud se rozhodnete zvolit jeden z nich, velmi usnadníte proces rozhodování a zkrátíte čas potřebný k montáži.

Montáž Zenturo gabionových stěn svépomocně

gabiony zenturoDokáže talentovaný kutil svépomocně sestavit gabionové oplocení? Ano, ale musí mít na mysli pár pravidel.

Gabionové stěny Zenturo se na pozemcích Polska vyskytují častěji a častěji. Používají se jako součást oplocení ale i na výrobu zahradního nábytku jako jsou například pergoly. Výhody Zenturo jsou zejména jeho originální tvar a atraktivní vzhled.

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.