Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Posuvné brány Horizen

Spolehlivé posuvné brány vyplněné horizontálními profily poskytují vysokou úroveň ochrany soukromí na vašem pozemku.
Array
Popis
Produktová karta
| | | | Reference
Fotogalerie

Výhody

Vysoká neprůhlednost poskytuje soukromí
Posuvné brány Horizen jsou vyplněny horizontálními profily. Vzájemné mezery mezi profily jsou pouze 15 mm. Takové řešení dělá bránu vysoko neprůhlednou.

Jsou součástí souvislého celku
Posuvné brány jsou součástí souvislého systému oplocení Horizen. Všechny jeho prvky, včetně panelů, sloupkůa bran, byly navrženy tak, aby tvořily jeden souvislý celek.

Systém na adjustaci geometrie
Každá posuvná brána Horizen má na křídle namontovaný systém na seřízení geometrie. Díky němu lze bránu snadno nastavit do vodorovné polohy.

Spolehlivost
Posuvné brány jsou vybaveny soustavou robustních nosných válečků, které jsou odolné vůči korozi. Dále jsou brány vybaveny soustavou stabilizačních válečků a vodicím válečkem na vrchní části křídla.

Křídlo brány

Základ křídla brány Horizen tvoří kolejnice s obdélníkovým průřezem o rozměrech 120 x 100 mm. Rám je vyroben z profilů s obdélníkovým průřezem o rozměrech 60 x 40 mm. Výplň brány je tvořena horizontálními profily s obdélníkovým průřezem o rozměrech 80 x 20 mm ve vzájemné vzdálenosti 15 mm. Brány jsou k dispozici v manuální verzi nebo ve verzi s přípravou na motorizaci. Každá brána má na konci systém na adjustaci geometrie.

Vedení brány

Brána je vybavena dvěma sadami nosných válečků, dvěma válečky na vertikální stabilizaci brány (umístěnými na vodicím sloupku) a dalším vodicím válečkem na horní straně křídla. Vodicí sloupek je vyroben ze samostatného profilu se čtvercovým průřezem s rozměry 120 x 120 mm. Koncový sloupek je portálový (zdvojený) vyrobený z profilů se čtvercovým průřezem o rozměrech 80 x 80 mm. Koncový sloupek umožňuje montáž panelu nebo jednokřídlých brány. Sloupky jsou k dispozici pouze v provedení s podstavcem.

Zavíraní brány

Manuální brány jsou vybaveny hákovým zámkem, který obsahuje cylindrickou vložku. Brána s přípravou na motorizaci má kolejnici vybavenou ozubeným hřebenem ze zušlechtěné oceli Modul 4. Brány jsou k dispozici ve verzích s otvíráním doleva i doprava. Směr otevírání vrat se určuje při pohledu z vnější strany pozemku.

Technologie povrchové úpravy

Ocel je galvanizovaná a pokryta polyesterovým práškem.

Barvy

Standardní: šedá RAL 7030, zelená RAL 6005, černá RAL 9005, bílá RAL 9010, antracitová RAL 7016, strukturovaná antracitová RAL 7016S a strukturovaná černá RAL 9005S

Nestandardní : RAL 9006, BF7016M, RAL 7021, RAL 7039, RAL 7040, RAL 8016, RAL 8017, RAL 8019, RAL 9007.

Další RAL barvy jsou k dispozici na požádání.

Označení CE

Posuvné brány Horizen nesou označení CE v souladu s evropskou normou EN 13241-1 pro brány používané v průmyslových a obytných prostorech.

brany posuvne horizenbrany posuvne horizen sirka

 

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.