Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Křídlové brány Horizen

Jednokřídlé a dvoukřídlé brány poskytují skvělý pocit soukromí a dokonale se doplňují s panely oplocení Horizen a se stěnami Gabion.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | | | Reference
Fotogaleria

Výhody

Jeden souvislý celek
Křídlové brány jsou součástí souvislého systému oplocení Horizen. Tento systém byl navržen tak, aby spolu s panely a posuvnými branami tvořil jeden souvislý celek. Panty křídlových vrat sou zakryty speciálními proužky.

Pevná konstrukce
Rám brány je vyroben ze svařovaných ocelových profilů. Výplň sestává z profilů osazených ve vzájemné vzdálenosti 15 mm. Rozměry ocelových sloupů se čtvercovým průřezem se upravují podle velikosti brány.

Manuální a motorizované
Jednokřídlé brány jsou k dispozici v manuální verzi nebo ve verzi s elektrickým motorem. Dvoukřídlé brány jsou k dispozici v manuální verzi nebo ve verzi s přípravou na motorizaci.

Snadná a rychlá montáž
Křídlové brány Horizen lze snadno upevnit na ocelové nebo zděné sloupky. Dvoukřídlé brány se dodávají se zarážkou, jejíž výše se dá regulovat použitím distančních sloupků.

Rám

Rám křídlových bran Horizen je vyroben ze svařovaných ocelových profilů s obdélníkovým průřezem o rozměrech 60 x 40 mm. Výplň je tvořena horizontálními ocelovými profily s obdélníkovým průřezem o rozměrech 80 x 20 mm osazenými ve vzájemné vzdálenosti 15 mm. 

Sloupy

Sloupy pro jednokřídlé brány Horizen jsou vyrobeny z ocelových profilů se čtvercovým průřezem o rozměrech 80 x 80 mm nebo 120 x 120 mm a jsou opatřeny krytem. Hlavní sloupy mají namontovaný nýty, což umožňuje montáž panelů. Sloupy jsou k dispozici v provedení pro montáž do betonu nebo v provedení se stojanem.

Příslušenství

Brány Horizen se dodávají s kompletní sadou příslušenství. Jednokřídlé brány jsou k dispozici v manuální verzi nebo ve verzi s elektrickým motorem. Dvoukřídlé brány jsou k dispozici v manuální verzi nebo ve verzi s přípravou na motorizaci. Dvoukřídlé brány jsou vybaveny zarážkou (manuální brány jsou dodatečně vybaveny západkou). Existuje možnost přikoupit další distanční sloupky, díky kterým lze zarážku namontovat do nestandardní výšky.

Technologie povrchové úpravy

Křídlové brány Horizen jsou vyrobeny z profilů z galvanizované oceli, která je následně pokryta polyesterovým práškem (do min. tloušťky 60 mikrometrů). Sloupky jsou galvanizovány zevnitř i zvenku v souladu s evropskou normou EN 10326. Následně jsou pokryty vrstvou polyesterového prášku (do min. tloušťky 60 mikrometrů).

Označení CE

Křídlové brány Horizen nesou označení CE v souladu s evropskou normou EN 13241-1 pro brány používané v průmyslových a obytných prostorech.

Barvy

Standardní: šedá RAL 7030, zelená RAL 6005, černá RAL 9005, bílá RAL 9010, antracitová RAL 7016, strukturovaná antracitová RAL 7016S a strukturovaná černá RAL 9005S

Nestandardní : RAL 9006, BF7016M, RAL 7021, RAL 7039, RAL 7040, RAL 8016, RAL 8017, RAL 8019, RAL 9007.

Další RAL barvy jsou k dispozici na požádání.

brany jednokridlove horizen

brany dvojkridlove horizen

 

Pro lepší online zážitek používáme pouze nezbytné cookies. Díky nim přesnější analyzujeme návštěvnost a přizpůsobujeme uživatelská nastavení.