Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Posuvné brány jsou in

brana kolejniceRozhodnutí vybrat si posuvnou bránu nezáleží pouze na nejnovějších trendech ale také na její pohodlném používání. Pohodlnost je klíčovým faktorem, zvláště když vaši bránu používáte několik krát denně. Navíc, pokud si vyberete posuvnou bránu patřící k typu vašeho systému oplocení, ve výsledku dostanete kompletní systém oplocení, který je konzistentní vizuálně ale i technologicky.

Gabiony chrání parky a hřiště

betafence gabionyGabiony, jedinečné tvary vyplněné kamenem, kterým nikdy nebudete lhostejný. Není divu, že se staly více než způsobem ochrany svahů a sesuvů půdy. Architekti si rychle uvědomili, že mají na dosah jedinečný nástroj na vytvoření prostoru a začali používat gabiony všude, kde se jim zdálo vhodné referovat přírodě atraktivním způsobem. Také na veřejných prostranstvích.

Ploty Betafence chrání dálnici A5 před divokými zvířaty

plot betafence zvierataKaždoročně více než 20,000 velkých divokých zvířat je zabitých auty, které jezdí přes německý stát Baden-Württemberg. Odteď bude bezpečnost zvířat a řidičů na dálnici A5 zajištěna systémem Betafence.

Královská zbrojnice vybavená oplocením Terrablock

plot terrablockBetafence ochraňuje Královské muzeum zbraní ve Velké Británii 

Královské muzeum zbraní v Anglickém městě Leeds, jedno z největších muzeí zbraní na světě, nasbíralo více než 45,000 exponátů: zbraně, zbrojní průmysl, vojenské vybavení a uniformy z každé doby a každé části světa, je chráněno systémem Terrablock XL. Rozhodnutí poskytnout takto pokročilou technologii bylo učiněno kvůli zvýšenému riziku teroristických útoků.

Ploty pro továrny a dílny

nylofor 3d oploceniKvůli jejich povaze, pozemky továren a dílen vyžadují adekvátní správné zabezpečení a ochranu proti vstupu neautorizovaných osob. Vysoký level zabezpečení pro právě takové oblasti je garantován systémy Nylofor 2D a Nylofor 3D.