Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Nylofor City - nové řešení od Betafence

plot nylofor cityNa začátku roku jsme představili Nylofor City panely na oplocení. Tento produkt je ideální na ochranu městských oblastí.

Nylofor City je další model z populární nabídky produktů Nylofor. Je typický jednoduchým, moderním vzhledem, který splyne s pozemkem nebo nemovitostí, kterou chcete chránit.

Ploty Decofor jsou dostupné ve verzi Recto

plot decofor rectoNabídka Betafence nyní uvádí další verzi dekorativních panelů Decofor. Model Recto je typický svým plochým tvarem horní části produktu.

Systém oplocení Decofor byl navržen pro ty, kteří si cení nejen bezpečnost ale i eleganci a dekorativní vlastnosti každého elementu jejich domu a jejich pozemku. Úhledná a elegantní struktura se zakřiveným zakončením Arco byla vřele uvítána od individuálních uživatelů ale také v městských oblastech, jako jsou například parky.

PetraZen: Nová gabionová stěna od Betafence

gabiony petrazen stavbaTrvanlivá, multifunkční a dobře vypadající, toto jsou vlastnosti naší nové PetraZen gabionové stěny.

Víme, že Zenturo gabionové stěny jsou populární a proto jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku a připravili jsme zcela nový produkt, který se jmenuje PetraZen. PetraZen je odpovědí na potřeby zákazníků, kteří hledají harmonii designu a pohodlí, a také pro ty, kteří si cení soukromí a bezpečnost.

Ploty a brány CreaZen

pletivo creazenI když jsme zahájili prodej našich CreaZen panelů a bran pouze před pár týdny, oni už zdobí a chrání tři pozemky v Evropě.

Od doby,kdy jsme spustili prodej, CreaZen systém vyvolává mezi zákazníky nadšení. První věc, kterou tento produkt vyniká je jeho originální a inovativní design. Jeho typické rozložení sloupků připomíná větve a tím přibližuje produkt přírodě a má jednoduchou eleganci.

Otázka bezpečnosti je samozřejmě důležitá. Tak jako každý Betafence produkt, CreaZen zajišťuje vysoký level bezpečnosti a dlouhou životnost po mnoho let.  Důležitou výhodou je rychlá a snadná instalace a možnost spojit panely pod jakýmkoli úhlem.

Nabídka práce

nabidka praceKonstuktér v AutoCad:

Hledáme konstruktéra (může být i brigádník) v AutoCad, pro tvorbu výkresů pro výrobu brán, posuvných brán, konstrukcí, zakázková výroba apod. Práce a cena dohodou.

 

Montážní firmy:

Hledáme montážní firmy na spolupráci v oblasti montáže oplocení. Práce na dohodu.  

 

Stavbyvedoucí:

Hledáme stavbyvedoucího. Vedení a koordinace staveb, komunikace s obchodním zástupcem spol. Práce na OSVČ. Cena dohodou.

 

Nabídky zasílejte na