Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad knivovny

pletivo betafence antrastyl

ploty zenturo Bauhaus

Potřebujete pomoc?

1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek

Inspirace

Inspirace

Plot se základy

plot zakladyPlánujete si pořídiť plot se základy? Podívejte se na dostupné možnosti, které vás potěší atraktivní a stabilní strukturou.

Proč je vůbec dobré mít základ?

I když ani pletivo ani panelové oplocení nevyžaduje základy, tento prvek se může ukázat jako nezbytný v mnoha situacích. Zaprvé, přijde vhod pokud máte psa, který tráví mnoho času v zahradě. Díky základům pes nebude schopen podhrabat se pod plot a tak uprchnout z vaší zahrady.

Systém oplocení - jednodušší způsob oplocení

horizne brany plotPevný vzhled a promyšlená linie oplocení, jednodušší rozhodování se při nákupu a lehčí instalace. Investování do kompletních systémů oplocení je trendem, který se v posledních letech  stává velmi populárním.

“Nejprve si vyberu panely a potom upravím bránu a vchod a nakonec najdu vhodné sloupy aby se utvořilo oplocení” takový byl nákupní proces pro produkty, které budou ochraňovat náš pozemek několik let. Sestavení celého plotu bylo časově velmi náročné, protože bylo nutné abychom každý prvek vybrali samostatně. 

Proto se v posledních letech stále více a více zákazníků rozhoduje kupovat hotové oplocení, které je pečlivě vyrobené v továrně. Naše portfolio zahrnuje kompletní oplocení založené na pletivech i panelech. Pokud se rozhodnete zvolit jeden z nich, velmi usnadníte proces rozhodování a zkrátíte čas potřebný k montáži.

Montáž Zenturo gabionových stěn svépomocně

gabiony zenturoDokáže talentovaný kutil svépomocně sestavit gabionové oplocení? Ano, ale musí mít na mysli pár pravidel.

Gabionové stěny Zenturo se na pozemcích Polska vyskytují častěji a častěji. Používají se jako součást oplocení ale i na výrobu zahradního nábytku jako jsou například pergoly. Výhody Zenturo jsou zejména jeho originální tvar a atraktivní vzhled.

Vhodná řešení pro městské oplocení

mestske oploceni

Městské oplocení nejenže umožní oddělit oblasti od chodníků a cest ale také pozitivně ovlivní jejich atraktivitu.

Panely a sítě použité ve veřejných prostranstvích jsou většinou zaměřeny na trochu jiné účely než jsou oplocení domů nebo pozemků. Jejich hlavním účelem není zajištění maximální bezpečnosti, i když to je také důležité, ale oddělení prostorů.

Městská oplocení jsou většinou postavena kolem parků, hřišť, náměstí a kolem veřejných budov. Produkty, jako jsou například gabiony, jsou součástí krajinné architektury a díky nim je daná oblast krásnější.

Ochrana stadionů a železničních stanic

oplotenie stadionov stanicNejen fotbalové stadiony ale nyní i železniční stanice jsou chráněny naším inovativním systémem Publifor. Nejnověji je dostupný i v nové průhledné verzi.

Systém Publifor sestávající z modulů byl vyvinut firmou Betafence v spolupráci s CON, Italskou Olympijskou Komisí. Organizace si žádala řešení, které by splnilo přísné požadavky související s bezpečností diváků a hráčů.